Gepubliceerd op 8 nov, 2023
Geplaatst in Algemeen

De Koning bezoekt ook onze jeugd

Wat een dag voor Hengevelde, maar zeker ook voor de jeugd van onze vereniging, de Koning op bezoek. Na eerst een aantal andere bezoeken te hebben afgelegd kwam koning Willem Alexander naar sporthal de Marke waar hij werd opgewacht door vele enthousiaste Hengeveldenaren van jong tot oud. De sporthal was gevuld met sporters zoals de jeugd van WHC en de ouderen gym, maar ook door onze jeugd. Deze lieten zien hoe een volleybaltraining er aan toe gaat deze werd¬† gegeven door Jasmijn Escher en Marieke Beuving. Daarna nam de koning nog tijd om een gesprekje te voeren met Jasmijn en Elin Wibbelink, een van de speelsters. Na afloop was er zelfs nog tijd voor ee groepsfoto. De foto’s zeggen genoeg over de spontaniteit, “wat geweldig om mee te maken” was een uitspraak van een van de aanwezigen.